Rider’s list

The complete starting list will be here.

NUMBER NAME Country MASTER/GRANDMASTER WOMEN
           
2 Ramos  Milton ES    
4 Kaufmann Lukas AT    
5 Wadsworth Gordon USA    
8 Periklis Ilias GR    
9 Simoni Gilberto IT GM  
10 Classens Bart NL    
11 Van Loon Juul NL    
12 Poletti Lionel FR M  
13 Buist Maurits NL    
14 Bos Henk NL    
15 Nespor Patrik CZ    
16 van Herpen Rutger NL M  
17 Guggemos Tobias DE    
19 Coppelmans Stephan NL M  
20 Christen Daniel CH GM  
21 Mitchell Ollie GB    
22 Urdl Peter AT GM  
23 Jauner Thomas CH M  
24 Biffiger Christian CH M  
25 Leyland Toby GB M  
26 Kiene Stefan DE M  
27 Boarer Michael GB GM  
29 van Ooij Sander NL M  
30 Aso Miranda Pablo Damian ES GM  
32 Gaffuri Francesco IT M  
33 Veltman Thijs NL M  
34 Reichle Wilfried DE GM  
35 Friedrich  Lukás CZ M  
36 Trommer Lion DE    
37 Ocaña Esteban Jorge ES    
39 Nuijs Arne NL GM  
40 Collins James GB M  
41 Dudek Mike PL    
42 Malenfer Robin FR    
43 Hubert Tim GB GM  
44 van Loon Sjoerd NL    
45 Faber Swen NL    
47 Taverna Elia IT    
48 Hilbrand Rainer AT GM  
49 Tieleman Anton NL    
50 Leeper Mark GB GM  
51 Hamouz Michal CZ M  
52 Camille Martin BE M  
53 Vana Ludek CZ    
54 Malzard Colin GB GM  
55 Van erp Chris NL M  
56 Onder_anin Jan CZ M  
57 Miscio Damiano IT    
58 Brokbals Markus DE M  
59 Bísko Jirí CZ GM  
60 Martin David ES    
61 Gijssen Tibor DE    
63 Prado Antonio ES M  
64 Van den helm Marco NL M  
65 Loguercio Marco IT M  
67 van Waes Andy NL M  
68 Caldwell Clive GB M  
70 Acuto Riccardo IT GM  
71 Perez Lavado Javier ES    
72 Mc Avoy Seamus IE GM  
73 Martin imenez Carlos ES M  
74 Torrico Juan Antonio ES    
75 van Loon Dick NL M  
76 Koning Evert NL    
77 Mulet Benjamin FR    
78 Horbury David GB GM  
79 Bergmans Hein DK    
80 Meyer Christian DE M  
82 Balding Dyon AUS M  
83 Chico Gallego Carlos ES    
84 Sikking Frank NL    
87 Cabot Ian GB GM  
88 Heidenberger Alexander IT M  
89 De andrade Roberto PT M  
90 Cordoba Muñoz Julio ES M  
91 Fritzsch Felix DE    
93 Appelhof Edo NL    
94 Wijnbergen Rob NL GM  
95 Viglione Paolo  IT GM  
96 Kunkeler Emiel NL GM  
97 Kunkeler Kees NL    
98 Wouters Peter NL GM  
99 Mossoczy Zbig PL M  
100 Giraldos Carlos ES    
101 Novikova Elena UKR   W
102 Hairfield Emily USA   W
103 Lana Debora IT   W
104 Sikking Arjanne NL   W
105 Mansell Lisa GB   W
106 Beck Lisa GB GM W
107 Malzard Indi GB   W
108 Cancellieri Virginia IT   W
109 Vitásková Klára CZ   W
130 Sabbadin Andrea IT    
131 Malpezzi Federico IT    
133 Nicosia Andrea IT M  
134 Amalberti Emiliano IT GM  
135 Diesner Naima DE   W
136 Sulzer Evelyn AUT   W
137 Kiszka Przemek  PL M  
138 Anolik Mark USA GM  
139 Strauss Axel AT GM  
140 Kawecki Damian PL M  
141 Studynka David  CZ M  
142 Pastrnek Pavel  CZ M